Lista bankomatów w naszym serwisie
2011-01-25

W serwisie zakopane-apartamenty.com.pl uruchomiliśmy podstronę na której znalazło się zestawienie bankomatów w Zakopanem.
więcej...

Rozpoczeliśmy pracę nad Poradnikiem Turysty przebywającego w Zakopanem
2011-01-19

Rozpoczeliśmy pracę nad poradnikiem Turysty przebywającego w Zakopanem. Znajdą się w nim informacje dotyczące samego Zakopanego ale także inne ciekawostki z Podhala. Zapraszamy do lektury!
więcej...

archiwum aktualności

Tatrzańskie Turnie

Mając do wyboru przestrzeń i komfort lub ciasnotę i niewygodę każdy wybierze zapewne ten pierwszy zestaw. I taka właśnie jest nasza oferta. Proponujemy Państwu jedenaście luksusowych, przestrzennych, doskonale wyposażonych i eleganckich apartamentów na terenie Zakopanego. Posiadamy pokoje z pięknymi widokami na góry, oddalone nieco od centrum oraz apartamenty położone bliżej niego, skąd tylko krok dzielić będzie Państwa od królestwa rozrywki i zabawy. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych usług: zarówno z ich jakości jak i ceny.

Nasza propozycja noclegów jest wyjątkowo konkurencyjna wobec pozostałych ofert, co wynika między innymi z faktu, że udostępniamy naszym klientom liczne promocje oraz zniżki na dłuższe pobyty. W naszych apartamentach znajdą Państwo wyposażenie typowe dla pokojów w wielogwiazdkowych hotelach:

kominek,

jacuzzi,

nowoczesny sprzęt elektroniczny,

aneksy kuchenne i sanitarne,

własne łazienki.

Dodatkowo zapewniamy dogodne miejsca parkingowe, całodobową ochronę, dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi) oraz liczne udogodnienia dla rodzin przyjeżdżających z małymi dziećmi.

Nasza oferta obejmuje jedenaście różnych apartamentów rozlokowanych w czterech częściach Zakopanego, możliwe jest więc jak najdogodniejsze i najbardziej optymalne dobranie pokoju specjalnie do Państwa wymagań. W przeciwieństwie do innych usługodawców nie zatrzymujemy się jedynie na świadczeniu samych usług noclegowych, ale zapewniamy też w pełni kompleksowe wyposażenie naszych apartamentów. Dzięki temu zyskują Państwo coś więcej, niż zwykłe miejsce do spania: przytulną, kameralną i rodzinną atmosferę.

W naszych apartamentach turyści czują się jak we własnym domu i chętnie przyjeżdżają do nas po raz kolejny. Dodatkowo oferujemy także możliwość wykupienia posiłków (trzy w ciągu dnia), opcję dokwaterowania kolejnych osób do apartamentów (dostawienie łóżka lub łóżek) oraz wstawienia do pokoju łóżeczka dla małego dziecka.

Zapewniamy też dodatkowe usługi, które nie wchodzą w skład powyższych pakietów noclegowych: sprzątanie po zwierzętach oraz dostarczenie wanienki dla dziecka, komody do przewijania lub drewna do kominków. Dobę hotelową zaczynamy standardowo od godziny 15, a kończymy o godzinie 12, ponadto dziecko do lat pięciu ma zapewniony bezpłatny pobyt, jeśli śpi w łóżku razem z rodzicami.