Lista bankomatów w naszym serwisie
2011-01-25

W serwisie zakopane-apartamenty.com.pl uruchomiliśmy podstronę na której znalazło się zestawienie bankomatów w Zakopanem.
więcej...

Rozpoczeliśmy pracę nad Poradnikiem Turysty przebywającego w Zakopanem
2011-01-19

Rozpoczeliśmy pracę nad poradnikiem Turysty przebywającego w Zakopanem. Znajdą się w nim informacje dotyczące samego Zakopanego ale także inne ciekawostki z Podhala. Zapraszamy do lektury!
więcej...

archiwum aktualności

Nasza oferta
 
Decydując się na nawiązanie współpracy z nami zyskują Państwo szereg korzyści i gwarancji dotyczących przeprowadzonej transakcji.
 
Wynajem nieruchomości - apartamentów w Zakopanem
 
Oferujemy Państwu wynajem luksusowych apartamentów w Zakopanem gwarantując poziom usług, który wykracza ponad to co do tej pory oferują firmy i osoby prywatne w branży noclegowej w Zakopanem.
 
Przede wszystkim sami posiadamy apartamenty, które są w ciągłym wynajmie co sprawia, że wiemy co powinno się znaleźć w wynajmowanym przez Państwa apartamencie. Znamy potrzeby naszych Klientów - wiemy, że często np. przyjeżdżacie Państwo z dziećmi, więc w naszych apartamentach znajdziecie wszelkie udogodnienia dla dzieci - zarówno tych najmłodszych (przewijaki, podgrzewacze itp) jak i większych - konsole do gry, atrakcyjne place zabaw itp.
 
Staramy się również aby informacje zawarte w naszym serwisie były w 100% rzetelne i zarówno jeśli chodzi o opisy nieruchomości, które mamy w ofercie jak i wizualizacje, zdjęcia czy też filmy, które zamieszczamy są w 100% zgodne z tym, co zastaniecie Państwo na miejscu.
  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą apartamentów, znajdujących się w naszej ofercie oraz do kontaktu z nami. Polecamy Państwu również nasz poradnik turysty odwiedzającego Zakopane, w którym zawarliśmy wszystkie informacje, które według nas mogłyby być dla Państwa istotne w trakcie Pańśtwa pobytu w Zakopanem.